1. Nová auta
 2. Nový Yaris

Nadstandardní prvky výbavy

Vydejte se na cestu s novou Toyotou Yaris. Vůz jako stvořený do města i mimo něj přináší mimořádné prvky výbavy ve všech provedeních.

arrow right
arrow left
 • Oslnivý design do městského prostředí

  Výrazné vnější detaily Toyoty Yaris neuniknou ničí pozornosti.

 • Moderna ztvárněná pro vaše pohodlí

  Poznejte uvolněné cestování v elegantním interiéru plném pokrokových funkcí

 • Hladká konektivita

  Srdcem nové Toyoty Yaris je bezproblémová konektivita při každé jízdě

 • Jistota a bezpečí

  Výjimečné bezpečnostní funkce T-mate chrání nejen vás, ale i ostatní účastníky silničního provozu

 • Dvojí charakter hybridního pohonu

  Nabídka dvou různých hybridních pohonů včetně nové moderní jednotky Hybrid 130

 • Konstrukce jako ulitá pro cestování ve městě

  Efektivnější využití prostoru v Toyotě Yaris otevírá novou dimenzi

 • Cestování v pohodlné a prostorné kabině

  Poznejte velkorysou prostornost kabiny v kompaktním vnějším hávu

 • Komplexní záruka, kompletní ochrana

  Díky komplexnímu balíčku ochrany bude o bezpečnost vašeho Yarisu postaráno

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/cz/cs?modelId=09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478&gclid=CjwKCAjwqMO0BhA8EiwAFTLgII85PS-toNfzb2SJ1MUfaPzbd3KVrm5_sTbVxX3cIFvsJilZvxWrShoCqAEQAvD_BwE

Forced client side injection based on cached strategy

 • HYBRID 115

  Pohon
  Hybrid
  Výkon
  116 k
  Spotřeba paliva
  4,1 až 4,9 l/100 km*
  Emise CO₂
  92 až 112 g/km*
  Zrychlení 0–100 km/h
  9,7 s
 • HYBRID 130

  Pohony
  Hybrid
  Výkon
  130 k
  Spotřeba paliva
  4,2 až 5,1 l/100 km*
  Emise CO₂
  96 až 116 g/km*
  Zrychlení 0–100 km/h
  9,2 s

Nejčastější dotazy

Elektrifikovaný pohon: odpovědi na vaše dotazy

Hybridní revoluci spustila Toyota již před více než 25 lety a svět s nižšími emisemi pomáhá budovat dodnes. Hybridy spojují elektrický pohon s výkonnými benzínovými motory ve prospěch suverénních jízdních schopností a každodenní praktičnosti.

Hybridní vozidla hladce přepínají mezi klasickým spalovacím motorem a efektivním elektrickým pohonem. Využívají tak dva různé zdroje energie: benzínový motor a elektromotor.

Hybridy využívají elektrickou energii při rozjezdu, stejně jako za ustálené jízdy rychlostí až 135 km/h. Jelikož většina hybridů od Toyoty používá pohon s autonomním dobíjením, při poklesu nabití baterie pod určitou úroveň se přebytečný výkon spalovacího motoru využívá k dobíjení baterie.

Hybridy používají průkopnickou technologii baterií s autonomním dobíjením. Využívají dva zdroje energie. To znamená, že na rozdíl od čistých elektromobilů a plug-in hybridů je nemusíte kvůli dobíjení zapojovat do zásuvky.

Průkopnická technologie baterií používaná v hybridních vozech Toyota byla navržena tak, aby spolehlivě fungovala po celou životnost vozidla. Některé mechanické součásti (jako např. spojka, alternátor nebo startér) se zde dokonce vůbec nepoužívají, čímž se snižuje riziko nepředvídaných budoucích výdajů. Na všechny součásti hybridního pohonu včetně hybridní baterie se navíc standardně vztahuje pětiletá záruka Toyota (s omezením na 100 000 km)* od data zakoupení vozu. *Podle toho, co nastane dříve.

Rozlišujeme tři základní typy hybridních elektrických vozidel: mild hybridy, full hybridy a plug-in hybridy. Mild hybridy využívají elektromotor pouze na podporu spalovacího motoru při akceleraci nebo za ustálené jízdy, protože samotný elektromotor není schopen vozidlo pohánět. V případě full hybridních pohonů Toyota s autonomním dobíjením si čistě elektrickou jízdu můžete ve městě vychutnávat až po 80 % času za rychlostí až 50 km/h. Plug-in hybridy fungují stejně jako hybridy, ale mají větší baterii na podporu čistě elektrického cestování.