1. Nová auta
 2. Prius Plug-in Hybrid

Prius plný překvapení

Krásný, dynamický a mimořádně efektivní
Prius vždy vzdoroval konvencím a bořil hranice. Po zavedení hybridního konceptu posouvá nový Prius technologii Plug-in Hybrid na další úroveň. Svou duální DNA, jako průkopník nové technologie, kombinuje elektrický pohon pro každodenní cesty s volností efektivního hybridního pohonu na dlouhé vzdálenosti. Nový Prius je tady: inteligentní, odvážný, a plný překvapení.

 

Objevte nový Prius Plug-in Hybrid

Klikněte níže a objevte nový Prius z 360°

Model zobrazuje pouze jeden výbavový stupěň. Specifikace se mohou lišit v závislosti na vašem trhu.

Plug-in Hybrid bez kompromisů

Proč dělat kompromisy? Nový Plug-in Hybrid Prius je to nejlepší z obou světů. Vyberte si režim EV a užijte si jízdu pouze na plynulý elektrický pohon. A když je baterie vybitá, přepněte na efektivní hybridní režim.Hybridní pohon Kombinuje nenucený výkon s nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2.

 

Nápadně zjednodušené

Nový Prius spojuje jednolitý tvar předchozích generací s pronikavými liniemi a vytváří elegantní a novou siluetu připomínající kupé. Výrazný svou čistotou, bez nadbytečných detailů, design je inspirován přirozeným prouděním vzduchu. Díky dynamickému postoji a motivu kladiva na přední straně je to styl, který nemůžete ignorovat.

Vaše nové oblíbené místo

Díky kabině zaměřené na řidiče, plovoucí přístrojové desce a luxusním prostředím pro cestující je interiér Priusu místem, kde budete rádi trávit čas. Harmonické akcenty podtrhují tmavé barevné ladění. Uživatelsky přívětivé technologie zahrnují multifunkční displej řidiče, díky kterému budete mít vše pevně pod kontrolou, zatímco citlivé osvětlení přístrojové desky spojené s pokročilými bezpečnostními systémy vozu přináší novou úroveň bdělosti.

Umění technologie

Prius byl vždy technologickým průkopníkem – a nový Prius není jiný. nabízí pokročilou konektivitu s intuitivním rozhraním pro bezproblémovou integraci s vaším digitálním životem. Jeho sada bezpečnostních a komfortních funkcí, včetně dálkového ovládání přes aplikaci MyT, udělá každou cestu bezpečnější, jednodušší a zábavnější.

 • Dává na vás pozor

  Nový Prius je vybaven zcela novou verzí Toyota T-Mate. Se svou řadou asistenčních systémů a systémů pro zmírnění kolize nabízí T-Mate neocenitelnou podporu v dnešním rušném prostředí, které se žádné jiné auto ve své třídě nevyrovná.

 • Vždy aktuální

  Díky online aktualizacím Over-The-Air prostřednictvím palubního datového připojení je Prius vždy vylepšen o nejnovější multimediální a bezpečnostní systémy, software a funkce.

 • Využijte sílu slunce

  Prius je tak vyspělý, že dokáže dokonce proměnit sluneční světlo na energii* a nabíjet svou baterii přes solární články na střeše pro dosažení většího elektrického dojezdu každý den. Pokud by byl Prius zaparkován na několik dní, bude pokračovat v nabíjení baterie pomocí solární energie.

  *V závislosti na vybrané výbavě