1. Společnost

JSME HRDÝM PARTNEREM

I.ČLTK Praha

duben 2024

Na podzim 2023 jsme si plácli s tenisovým oddílem I.Českým lawn-tenisovým klubem v Praze (I.ČLTK Praha) a vzniklo tak nové partnerství. 

Klubu jsme poskytli k užívání dva osobní vozy značky Toyota a věříme, že budou nejen ozdobou jeho vozového parku, ale především pomohou I.ČLTK k plnění cílů, tedy ke zlepšení podmínek pro závodní hráče a hlavně mládež. Na druhé straně věříme, že nám partnerství s nejstarším domácím tenisovým klubem pomůže reprezentovat značku Domanský a naše služby. A to nejen na Štvanici, která je pro klub domovským areálem, ale i během turnajů a akcí, kterých se hráči I.ČLTK Praha účastní.

Klub potřeboval vozy, kterými by hráči a trenéři mohli jezdit po turnajích, a to nejen u nás doma, ale i po Evropě. Proto jsme vybrali auta, která nabízejí všestrannost, komfort, ale také prostorný interiér a dostatečně velký zavazadlový prostor. Oba vozy jsme vybrali v hybridní verzi; popularita hybridů od Toyoty celosvětově roste a už to nejsou jen typicky městské vozy, ale rovněž sportovní. Věříme, že klub ocení značné úspory pohonných hmot i dynamickou jízdu.