1. Objevte Toyotu
 2. TOYOTA GAZOO Racing
 3. Yaris Cup Czech

TOYOTA YARIS CUP CZECH

OTESTUJTE SVÉ LIMITY
Zúčastněte se Toyota Yaris Cup v České republice a nalezněte v sobě závodního ducha. Vyzkoušejte své řidičské schopnosti a setkejte se s ostatními nadšenci. Využijte plný potenciál svého vozu v jeho přirozeném prostředí, a to na závodní dráze. Nejtvrdší podmínky umožňují otestovat každé technologické řešení až na hranice možností. Zaregistrujte se ještě dnes a zažijte jeden z níže uvedených závodů.

KALENDÁŘ ZÁVODŮ

TOYOTA YARIS CUP CZECH BUDE VYPSÁN NA TĚCHTO PODNICÍCH:

PROMOTÉR POHÁRU FIRMA X SHIFT GEARBOXES SPOLU S TOYOTA ČESKÁ REPUBLIKA
 • 31.03. - 02.04.

  41. KOWAX VALAŠSKÁ RALLY VALMEZ
 • 21.-23.04.

  57. RALLYE ŠUMAVA KLATOVY
 • 07.-09.07.

  BOHEMIA RALLY MLADÁ BOLESLAV
 • 21.-22.07.

  42. RALLY PŘÍBRAM
 • 18.-20.08.

  BARUM CZECH RALLY ZLÍN
 • 01.-02.09.

  XXXI. RALLY VYŠKOV
 • 15.-17.09.

  44. INVELT RALLY PAČEJOV
 • 13.-14.10.

  XIX. RENTOR - PARTR RALLY VSETÍN

PŘIHLÁŠKY

Přihláška do seriálu TYCC může být podána kdykoliv v průběhu aktuální sezóny. Přihláška však nabývá platnosti datem doručení promotérovi seriálu a uhrazením vkladu.

Přihlášku odešlete emailem na adresu:
cup@xshiftgearboxes.com

Účastník TYCC podpisem přihlášky přijímá všechna ustanovení těchto propozic a zavazuje se dodržovat tato ustanovení. Zároveň se tímto podpisem zavazuje k dodržování a zachování soutěžního ducha a fair play přístupu.

Zájemce o účast v TYCC se může přihlásit také jednorázově na vybraný podnik nebo podniky.

Přihláška do TYCC nenahrazuje ostatní registrace a přihlášky do jednotlivých podniků a klasifikací.

Organizátor a promotér TYCC si vyhrazuje právo posoudit všechny přihlášky, aby zůstal zachován sportovní duch seriálu, a dále si vyhrazuje právo odmítnout jezdci účast nebo ho vyloučit v průběhu sezóny ze zvlášť závažných důvodů.

V případě, že by kandidát, účastník jezdec či spolujezdec TYCC byli předmětem trestního stíhání či odsouzeni za trestný čin nebo jiný přestupek za období méně než posledních 10 let, jsou povinni o této skutečnosti informovat promotéra. Promotér si dále vyhrazuje právo odmítnout přihlášku do TYCC v případě, že jezdec či spolujezdec byl nebo je předmětem trestního stíhání nebo jiného disciplinárního opatření, které by mohlo uškodit dobré pověsti TYCC.

Společně s vyplněnou a podepsanou přihláškou do seriálu TYCC musí účastníci zaslat aktuální fotografie - (jezdec a spolujezdec)

DŮLEŽITÉ: V přihlášce prosím uveďte emailovou adresu, kterou bude organizátor nebo promotér považovat za kontaktní a na kterou budou zasílány všechny důležité informace. Dále pak číslo účtu, na které vám budou zasílány případné finanční odměny.